Wentylacja

Rekuperacja

Instalacja wentylacji stanowi nieodłączny element każdego obiektu budowlanego. Sprawna wentylacja zapewnia prawidłowy obieg powietrza w pomieszczeniu oraz jego stałą wymianę na czyste powietrze z zewnątrz. Współcześnie coraz częściej stosuje się wentylację mechaniczną z rekuperacją.

Aby zapewnić odpowiednie warunki we wnętrzach budynków konieczna jest więc w nich instalacja wentylacji. Milanówek, Pruszków, Nadarzyn czy Grodzisk Mazowiecki to obszar naszego działania. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania, dlatego wykonujemy dla naszych Klientów instalacje wentylacji mechanicznej z systemem rekuperacji.

Instalacja wentylacji i systemy rekuperacji

Obecnie ze względu na uwarunkowania obiektów budowlanych coraz częściej korzystamy z zalet instalacji wentylacji mechanicznej z rekuperacją. Instalacja wentylacji mechanicznej wykazuje się niezmiennie wysoką sprawnością niezależnie od warunków atmosferycznych oraz konstrukcji samego obiektu, to czyni ją doskonałą alternatywą dla wentylacji grawitacyjnej.

Rekuperacja natomiast zapewnia optymalną temperaturę powietrza w pomieszczeniach, jednocześnie znacząco ograniczając koszty wynikające z konieczności ogrzewania powietrza nawiewanego z zewnątrz. Wynika to z faktu, iż systemy rekuperacji odzyskują ciepło z powietrza wywiewanego i wykorzystują je do ogrzewania powietrza nawiewanego.

Jeśli chcesz postawić na rozwiązania nowoczesne i przyjazne dla środowiska, wybierz nasze usługi!

Wentylacja i rekuperacja – Pruszków, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki, Nadarzyn

Naszą ofertę kierujemy do klientów prywatnych i biznesowych. Obsługujemy nieruchomości mieszkalne, użytkowe i specjalnego przeznaczenia – obiekty zlokalizowane na terenie miast, jak np.:

  • rekuperacja Milanówek;
  • rekuperacja Pruszków;
  • rekuperacja Nadarzyn;
  • rekuperacja Grodzisk Mazowiecki.

Dokładamy wszelkich starań, aby wykonana przez nasz Zespół Monterski instalacja wentylacji oraz systemy rekuperacji jak najlepiej odpowiadały na Państwa indywidualne potrzeby i oczekiwania. Naszą ofertę uzupełniają usługi doradcze, w ramach których pomagamy w doborze odpowiedniego systemu wentylacji i rekuperacji dla konkretnej nieruchomości. Ma bowiem bardzo duże znaczenie wybór właściwego rozwiązania, dopasowany do danego budynku, pomieszczeń i tego, w jaki sposób są one użytkowane.

W realizacjach Techniklima – wykorzystujemy wyłącznie komponenty uznanych producentów – światowych liderów rynku obróbki powietrza. Stawiamy na produkty najwyższej jakości, które przekładają się na doskonałą jakość powietrza we wnętrzach!

W zakresie instalacji wentylacji ofertę dedykujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i inwestorów – koniecznie skontaktuj się z nami – doradzimy, jakie rozwiązania będą najkorzystniejsze, na co warto postawić, w konkretnym przypadku!

Jakość powietrza w pomieszczeniach ma bardzo znaczenie dla samopoczucia osób, które w nich przebywają – zarówno dla mieszkańców, jak dla pracowników – w tym przypadku przekłada się również na komfort pracy i co za tym idzie jej efekty.

Mamy wieloletnie doświadczenie w pełnym zakresie czynności związanych z instalacją systemów wentylacji i rekuperacji. Nasi doradcy, szefowie ekip monterskich i monterzy, to solidni i profesjonalni fachowcy oddani do Państwa dyspozycji, których celem jest dobór odpowiedniego systemu wentylacji dostosowanego do indywidualnych potrzeb danego obiektu.

Wybierz profesjonalistów, którzy stawiają na nowoczesne rozwiązania, najwyższej jakości komponenty i pochwalić się mogą wieloletnim doświadczeniem.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu