Wentylacja

Wentylacja

Instalacja wentylacji i systemy rekuperacji

Instalacja wentylacji stanowi nieodłączny element każdego obiektu budowlanego. Sprawna wentylacja zapewnia prawidłowy obieg powietrza w pomieszczeniu oraz jego stałą wymianę na czyste powietrze z zewnątrz. Obecnie ze względu na uwarunkowania obiektów budowalnych coraz częściej korzystamy z zalet instalacji wentylacji mechanicznej z rekuperacją. Instalacja wentylacji mechanicznej wykazuje się niezmiennie wysoką sprawnością niezależnie od warunków atmosferycznych oraz konstrukcji samego obiektu, to czyni ją doskonałą alternatywą dla wentylacji grawitacyjnej. Rekuperacja natomiast zapewnia optymalną temperaturę powietrza w pomieszczeniach, jednocześnie znacząco ograniczając koszty wynikające z konieczności ogrzewania powietrza nawiewanego z zewnątrz. Wynika to z faktu, iż systemy rekuperacji odzyskują ciepło z powietrza wywiewanego i wykorzystują je do ogrzewania powietrza nawiewanego.

Wentylacja i rekuperacja: Pruszków, Milanówek, Warszawa, Grodzisk

Naszą ofertę kierujemy do klientów prywatnych i biznesowych. Obsługujemy nieruchomości mieszkalne, użytkowe i specjalnego przeznaczenia – obiekty zlokalizowane na terenie miasta Warszawa oraz okolicznych miejscowości (Pruszków, Milanówek, Grodzisk). Dokładamy wszelkich starań, aby wykonana przez nasz Zespół Monterski instalacja wentylacji oraz systemy rekuperacji jak najlepiej odpowiadały na Państwa indywidualne potrzeby i oczekiwania. Naszą ofertę uzupełniają usługi doradcze, w ramach których pomagamy w doborze odpowiedniego systemu wentylacji i rekuperacji dla konkretnej nieruchomości. W realizacjach Techniklima wykorzystujemy wyłącznie komponenty uznanych producentów – światowych liderów rynku obróbki powietrza. Zapraszamy do kontaktu.

W zakresie instalacji wentylacji ofertę dedykujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i inwestorów.
Mamy wieloletnie doświadczenie w pełnym zakresie czynności związanych z instalacją systemów wentylacji i rekuperacji. Nasi doradcy, szefowie ekip monterskich i monterzy, to solidni i profesjonalni fachowcy oddani do Państwa dyspozycji, których celem jest dobór odpowiedniego systemu wentylacji dostosowanego do indywidualnych potrzeb danego obiektu.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu