Fotowoltaika

Fotowoltaika – Pruszków

Jesteśmy firmą, która zajmuje się zakładaniem instalacji fotowoltaicznej między innymi na terenie Pruszkowa. Dbamy o to, aby wszyscy nasi klienci mieli dostęp do nowoczesnych technologii i mogli uzyskać niezależność energetyczną. Współpracujemy z najlepszymi producentami modułów fotowoltaicznych oraz innych podzespołów niezbędnych do zamontowania sprawnej i wydajnej instalacji. Zapraszamy do kontaktu zarówno deweloperów, jak i właścicieli nowszych i starszych budynków, do kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów, dotyczących zaprojektowania i montażu instalacji pv.

fotowoltaika - montaż, instalacja panele fotowoltaiczne

Fotowoltaika – energia przyszłości w Twoim zasięgu

Fotowoltaika, czyli nowoczesna technologia pozwalająca na czerpanie energii odnawialnej ze słońca, przy pomocy modułów fotowoltaicznych, składających się z  ogniw wykonanych ze specjalnych materiałów półprzewodnikowych. Prawidłowo zamontowana instalacja zbiera energię z promieni słonecznych i dzięki modułom oraz przy pomocy falownika, przekształca ją w energię, którą można wykorzystać do oświetlania i ogrzewania domu oraz  ogrzewania wody użytkowej. Fotowoltaika to technologia, która ma przyszłość, ponieważ na dłuższą metę pozwala na uzyskanie niezależności energetycznej, a co za tym idzie, także sporych oszczędności.

Instalacje fotowoltaiczne czerpią energię ze słońca, są to więc rozwiązania w pełni ekologiczne, które przyciągają miłośników dbania o klimat. Dzięki coraz szerszemu dostępowi do magazynów energii prosumenci mogą też magazynować nadwyżki energii, aby wykorzystać je w późniejszym czasie lub sprzedać za ustaloną wcześniej cenę, np. w ramach spółdzielni energetycznej. Na instalacje fotowoltaiczne wciąż udzielane są dotacje rządowe i lokalne, dlatego inwestycja nie musi wiązać się z wielkimi kosztami.

Fotowoltaika Pruszków – wykonamy dla Ciebie wydajną instalację

Jesteśmy firmą, która w branży instalacyjnej działa już od ponad 20 lat. Aktualnie naszym klientom oferujemy także projekty i montaż fotowoltaiki, ponieważ wiemy, że są to inwestycje przyszłości. Współpracujemy z najlepszymi producentami i dostawcami modułów fotowoltaicznych, wyróżniających się najwyższą wydajnością. Przed rozpoczęciem prac dokładnie zapoznajemy się z terenem i budynkami, na których mają zostać założone panele. Wykonujemy montaż paneli zarówno na dachach, jak i na gruncie, dbając o to, aby znalazły się w miejscu, w którym mogą zbierać najwięcej energii słonecznej.

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby z Pruszkowa i okolic zainteresowane fotowoltaiką.

Zajmujemy się również montażem klimatyzacji i serwisem klimatyzatorów w Pruszkowie i okolicach.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu