Serwis klimatyzatorów

Serwis klimatyzatorów

Serwis klimatyzatorów PruszkówKlimatyzacja jest urządzeniem, którego zadaniem jest przede wszystkim zapewnienie komfortu termicznego. W pełni sprawna klimatyzacja zapewnia użytkownikom pożądaną temperaturę w danym pomieszczeniu. Ponadto, znacznie podwyższa jakość powietrza – dba o odpowiednią wilgotność oraz na bieżąco je oczyszcza.

Aby urządzenie klimatyzacyjne w pełni spełniało swoją funkcję, było sprawne i przede wszystkim bezpieczne, należy pamiętać o jego regularnym serwisie. Co to znaczy regularnym? Serwis klimatyzatora powinien być wykonywany co najmniej dwa razy w roku. Zaniedbanie klimatyzacji pod tym względem może spowodować jej awarię, a koszty naprawy znacznie przewyższają te, które związane są z przeglądem. W tym celu najlepiej zgłosić się do fachowców, którzy wykonają kompleksowy serwis klimatyzacji i zagwarantują jej sprawność.

Serwis klimatyzacji – oddaj swoją klimatyzację w ręce profesjonalistów

Od ponad 20 lat zdobywamy cenne doświadczenie oraz wiedzę, która pozwala nam świadczyć usługi najwyższej jakości. Wiele lat w branży pozwoliło nam wypracować niezawodne metody i techniki w zakresie sprzedaży, instalacji i serwisu klimatyzatorów. Zajmujemy się kompleksowym serwisem urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Posiadamy wszelkie niezbędne do wykonania serwisu narzędzia i środki bakteriobójcze. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważnym elementem użytkowania klimatyzacji jest jej serwis, dlatego realizacją zadań w zakresie obsługi serwisowej zajmuje się nasz doświadczony zespół fachowców o wysokich kwalifikacjach. Nasi pracownicy uczestniczą w szkoleniach uzyskując coraz to nowsze doświadczenia i umiejętności z zakresu serwisu, eksploatacji i obsługi urządzeń.

Skorzystanie z naszych usług serwisu klimatyzatorów daje Państwu gwarancję długotrwałych rezultatów i utrzymania sprawności urządzeń. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, a realizowane zadania staramy się wykonywać w jaki najkrótszym czasie, jednak z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Podstawowy zakres czynności wykonywanych podczas przeglądu klimatyzacji:

  • czyszczenie i odgrzybianie parowników i skraplaczy,
  • sprawdzenie skraplacza ze względu na uszkodzenia i korozję,
  • sprawdzenie szczelności połączeń freonowych,
  • sprawdzenie drożności odpływu skroplin,
  • sprawdzenie połączeń elektrycznych,
  • pomiar temperatury zasysania par przed sprężarką,
  • pomiar temperatury na króćcu tłocznym,
  • temperatura na wylocie z parownika,
  • pomiar ciśnienia ssania,
  • sprawdzenie przewodów i izolacji pod kątem uszkodzeń zewnętrznych.

Wszystkich zainteresowanych usługą serwisu klimatyzatorów zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą. Siedziba firmy Techniklima znajduje się w Pruszkowie jednak do skorzystania z proponowanych przez nas usług zapraszamy również mieszkańców Warszawy i okolic. Zachęcamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości – z chęcią doradzimy i umówimy się na spotkanie!

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu